Lai Jūsu bērna acis nenogurtu izpildot mājas darbus, Jums jāparūpējas par labu apgaismojumu telpā, jo dienasgaismas ne vienmēr pietiek.
Par pareiza apgaismojuma lomu skolnieka darba vietai ir rakstīts un runāts daudz.
Kompānijā moll uzskata ,ka gaisma ir tikpat svarīgs elements ergonomiskas darba vietas veidošanā, kā regulējams krēsls un regulējams galds.
Moll piedāvātās lampas Mobilight un Flexlight izstrādātas ņemot vērā visas bērnu darba vietas īpatnības.Var izvēlēties jebkuru – abas droši stiprinās kā pie taisnas ,tā pie slīpas virsmas, nodrošinot,lai sēdoša bērna ēna nekristu uz darba virsmu, bet gaismas spilgtums būtu optimāls un komfortabls bērnu acīm.

Flexlight
Flexlight

Flexlight – multifunkcionāla ,lokana, gaismas diožu lampa Lampu var piemērot jebkurai darba situācijai, kas iespējams pateicoties lokanam statīva savienojuma mehānismam. Vienmērīgo, nepulsējošo gaismu lampai var vēl pieklusināt ar sensorpogas palīdzību no 100% līdz 5% spilgtuma līmenim. „Gudrā” poga prot nevien … Continued

333.00 € Pievienot grozam
Mobilight
Mobilight

Mobilight – lampa ,kas pārveidojama arī kreiļiem Lampas šarnīrveida savienojums un reflektors ar 90 grādu leņķi nodrošina darba zonas optimālu apgaismojumu. Pārdomāts klipšveida stiprinājums ļauj lampu viegli nostiprināt un pārvietot pa galda malu līdz vietai ,kur gaisma nepieciešama.Lampa uzliekama virsmām … Continued

200.00 € Pievienot grozam